Biz Kimiz ?

SeDa TekstiL, 20 Yıldır Tekstil Sektöründe Bir çok Alanda Hizmet vermiş Kişiler Tarafından, Günümüz Teknolojisi ve Giyim Konusunda Tüm İmkanları Kullanarak Sizlere Hizmet Vermek Adına Kurulmuştur.20 Yıllık Tekstil Dikim/ Kesim/ Ütü paket/ Nakış, Baskı 'ya Hakim bilgi ve Tecrübemizle Sizlerin isteklerine En kısa Zamanda Kaliteli Çözümler Sunar.

Hakkımızda

SeDa TekstiL Ürünleri, Birçok Anlamda Hizmet Vermektedir. Kumaş Alım Satım, Promosyon Ürünler, İş Kıyafetleri, Nakış/Baskı A'dan Z'ye Tüm İhtiyaclarınızı Karşılıyoruz.Dilerseniz Kumaş Sizden Gerisi bizden. Dilerseniz A'dan Z'ye Hiçbirşeye Karışmadan Ürünün Tamamını Biz Planlayıp Size Teslim Ediyoruz.SeDa TekstiL Olarak TShirt, Sweatshirt, Pantolon, Eşofman, Kaban, Mont, Yağmurluk, Polar, Yelek Aklınıza Gelebilecek Tüm İş Kıyafetleri ve Promosyon Ürünleri Yapabilmekteyiz.

Neler Yaparız?

SEDA TekstiL Ürünleri, Birçok Anlamda Hizmet Vermektedir. Kumaş Alım Satım, Promosyon Ürünler, İş Kıyafetleri, Nakış/Baskı A'dan Z'ye Tüm İhtiyaclarınızı Karşılıyoruz.Dilerseniz Kumaş Sizden Gerisi bizden. Dilerseniz A'dan Z'ye Hiçbirşeye Karışmadan Ürünün Tamamını Biz Planlayıp Size Teslim Ediyoruz.SeDa TekstiL Olarak TShirt, Sweatshirt, Pantolon, Eşofman, Kaban, Mont, Yağmurluk, Polar, Yelek Aklınıza Gelebilecek Tüm İş Kıyafetleri ve Promosyon Ürünleri Yapabilmekteyiz.

DETAYLAR..

Bizimle Çalışan Firmalar..

SEDA TekstiL Bir çok alanda hizmet veren Önemli Bireysel ve Kurulsal Firmalara Hizmet Vermektedir.Yemek Şirketlerinden Emlak Sektörüne, İnşaat Şirketlerinden Alışveriş Sektörüne Kadar Birçok İşi Yapan Firmalarla Çalışmaktadır..

DETAYLAR..