Neden Bizimle Çalışmalısınız?

SeDa TekstiL, 20 Yıldır Tekstil Sektöründe Bir çok Alanda Hizmet vermiş Kişiler Tarafından, Günümüz Teknolojisi ve Giyim Konusunda Tüm İmkanları Kullanarak Sizlere Hizmet Vermek Adına Kurulmuştur.20 Yıllık Tekstil Dikim/ Kesim/ Ütü paket/ Nakış, Baskı 'ya Hakim bilgi ve Tecrübemizle Sizlerin isteklerine En kısa Zamanda Kaliteli Çözümler Sunar..

SeDa TekstiL Ürünleri, Birçok Anlamda Hizmet Vermektedir. Kumaş Alım Satım, Promosyon Ürünler, İş Kıyafetleri, Nakış/Baskı A'dan Z'ye Tüm İhtiyaclarınızı Karşılıyoruz.Dilerseniz Kumaş Sizden Gerisi bizden. Dilerseniz A'dan Z'ye Hiçbirşeye Karışmadan Ürünün Tamamını Biz Planlayıp Size Teslim Ediyoruz.SeDa TekstiL Olarak TShirt, Sweatshirt, Pantolon, Eşofman, Kaban, Mont, Yağmurluk, Polar, Yelek Aklınıza Gelebilecek Tüm İş Kıyafetleri ve Promosyon Ürünleri Yapabilmekteyiz.

Müşterilerimiz

Cengizler Catering Aka Catering Horasan Nakliyat Güzel İletişim Kahve Madeni Vakfıkebir Ekmek Toprak Oto Ekspertiz Ajans Karanfil Dürüm Max Airports Haber RHM İletişim

Neler Yaparız?

SEDA TekstiL Ürünleri, Birçok Anlamda Hizmet Vermektedir. Kumaş Alım Satım, Promosyon Ürünler, İş Kıyafetleri, Nakış/Baskı A'dan Z'ye Tüm İhtiyaclarınızı Karşılıyoruz.Dilerseniz Kumaş Sizden Gerisi bizden. Dilerseniz A'dan Z'ye Hiçbirşeye Karışmadan Ürünün Tamamını Biz Planlayıp Size Teslim Ediyoruz.SeDa TekstiL Olarak TShirt, Sweatshirt, Pantolon, Eşofman, Kaban, Mont, Yağmurluk, Polar, Yelek Aklınıza Gelebilecek Tüm İş Kıyafetleri ve Promosyon Ürünleri Yapabilmekteyiz.

DETAYLAR..

Biz Kimiz ? Hakkımızda..

SEDA TekstiL, 20 Yıldır Tekstil Sektöründe Bir çok Alanda Hizmet vermiş Kişiler Tarafından, Günümüz Teknolojisi ve Giyim Konusunda Tüm İmkanları Kullanarak Sizlere Hizmet Vermek Adına Kurulmuştur.20 Yıllık Tekstil Dikim/ Kesim/ Ütü paket/ Nakış, Baskı 'ya Hakim bilgi ve Tecrübemizle Sizlerin isteklerine En kısa Zamanda Kaliteli Çözümler Sunar.

DETAYLAR..